O nas


 

Budujemy
Twój Komfort
i Elegancję


Skuteczne systemy przeciwsłoneczne – poznaj Sun & Glass Technik
Sun & Glass Technik to firma, która oferuje systemy przeciwsłoneczne zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Nasze produkty gwarantują skuteczną ochronę przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Rolety wewnętrzne, rolety zewnętrzne screen , żaluzje fasadowe oraz markizy tarasowe balkonowe zabezpieczają prywatne mieszkania i domy, a także biura, restauracje i wystawy sklepowe.

Bogata oferta żaluzji wewnętrznych

Oferujemy również stylowe systemy przeciwsłoneczne wewnętrzne, które prezentują się doskonale zarówno w przytulnych wnętrzach domów, jak i eleganckich przestrzeniach biurowych. Proponujemy żaluzje drewniane dostępne w różnych kolorach, cieszące się sporą popularnością ze względu na ciekawy design i precyzyjne regulowanie światła. Z kolei Verticale – żaluzje pionowe znajdują zastosowanie w nowoczesnych, przeszklonych pomieszczeniach. W związku z tym często są wybierane do biur i sal konferencyjnych. Nasza oferta obejmuje również żaluzje aluminiowe, które ze względu na swoją uniwersalność pasują do różnorodnych wnętrz. W zależności od upodobań Klientów występują z napędem elektrycznym sterowanym za pomocą przycisku lub pilota.

Folie okienne przeciwsłoneczne na szkło i poliwęglan, antywłamaniowe, dekoracyjne i o wiele więcej

Sun & Glass Technik jako nie liczna firma w Polsce jest Autoryzowanym Instalatorem folii okiennych firmy 3M, oferujemy folie okienne montowane na szkło oraz poliwęglan, które redukują nagrzewanie się pomieszczeń nawet o 80%. Nasz asortyment to także folie antywłamaniowe chroniące nie tylko przed dostaniem się do budynku niepożądanych osób, ale też przed skutkami wandalizmu, czy eksplozji. Wśród produktów Sun & Glass Technik znajdziesz także folie dekoracyjne matowe, które służą do zapewniania prywatności oraz ścianki szklane wydzielające przestrzeń w przedsiębiorstwach. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami i przejrzenia naszej oferty. ( innym miejscem wykonywania usługi również jesteśmy zainteresowani ale to dla indywidualnego rozpatrzenia )

Jeżeli masz pytania dotyczące naszej oferty – zachęcamy do kontaktu!


czytaj więcej

Jeśli chcesz poznać pełną ofertę Rolet Żaluzji Zadaszeń Tarasów Ogrodów i Folii Okiennych zapraszamy.


Skontaktuj się z nami