test

W chwilach, które zapamiętujemy zaklęte są emocje.
Dobre wnętrze jest wstanie nadać im tonu.

Doskonała ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym to podstawowe zadanie naszych produktów takich jak Rolet Ekranowych Screen, Żaluzji fasadowych, Markizolet na różnych powierzchniach okiennych, balkonowych czy też tarasowych.

Nasze systemy przeciwsłoneczne skutecznie chronią prywatne domy, mieszkania jak również wystawy sklepowe, biura czy też restauracje, dzięki czemu będą Państwo  się czuli swobodnie i komfortowo.

Rolety Screen
Rolety Screen
Żaluzje Fasadowe
Żaluzje Fasadowe
Markizolety

ROLETY EKRANOWE SCREEN

Rolety ekranowe są serią produktów przeciwsłonecznych o dużej funkcjonalności i ciekawej formie, posiadające szeroką paletę kolorystyczną dając wyzwanie dla architektów jak i potencjalnego klienta. To eleganckie rozwiązanie z komfortową regulacją w płaszczyźnie pionowej zapewnia ochronę przed słońcem oraz prywatność, dodatkowo dzięki napięciu tkaniny przez System ZiP spełnia funkcję moskitiery oraz nadając fasadzie budynku wyjątkowy charakter.

TERMOIZOLACJA

Okna stanowią część budynku najbardziej narażoną na temperatury zewnętrzne zarówno niskie jak i wysokie.
Warstwa buforowa w postaci rolety znacząco poprawia parametry termiczne budynku, czyniąc je rozwiązaniem praktycznym i przynoszącym nie zależnie od pory roku istotne oszczędności.

KOLORYSTYKA

Ilość kolorów rodzajów tkanin, metod krycia konstrukcji stanowią pole do popisu dla wyobraźni.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Zapomnij o wysiłku związanym z napędem ręcznym. Sterowanie odbywa się za pomocą pilota lub włącznika na ścianie natomiast w przypadku braku zasilania prądem stałym roletami można sterować z napędem solarnym.

ŻALUZJE ZEWNĘTRZNE

Zewnętrzne żaluzje fasadowe  zostały stworzone z myślą o pełnym komforcie optycznym i cieplnym użytkownika. Regulacja ilości światła wpadającego do pomieszczenia, jego rozproszenia i odbić to zasługa lameli z regulacja położenia oraz konta nachylenia.

Wszystko to z jednej z trzech typów żaluzji fasadowych Z, C lub S.

CIEPŁO TRZYMANE W RYZACH

Dzięki barierze jaką stanowią żaluzje możliwa jest regulacja przepuszczalności promieni  słonecznych co ma wpływ na temperaturę panującą we wnętrzu pomieszczenia. Żaluzje Fasadowe obniżają temperaturę w pomieszczeniu latem natomiast zima ją podtrzymują.

REGULACJA ILOŚCI ŚWIATŁA

Dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia lameli W zakresie od 0-90” mamy możliwość kontrolowania ilości wpadającego światła słonecznego do wnętrza, a także odbijania go co ma wpływ na temperaturę w pomieszczeniu.

MARKIZY FASADOWE

To idealne rozwiązanie dla prywatnych mieszkań, restauracji lub sklepów. Nie tylko służy jako dekoracja ale przede wszystkim ma chronić przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Markizoleta to produkt oparty na sprawdzonym rozwiązaniu w połączeniu z doskonałą funkcjonalnością.

Dedykowana konstrukcja składanych ramion jest gwarancją utrzymania najwyższej wytrzymałości nawet w ekstremalnych warunkach.


Precyzja

Doświadczenie pracowników Sun & Glass Technik odzwierciedla się w precyzyjnej jakości instalacji folii okiennych przeciwsłonecznych antywłamaniowych dekoracyjnych na różnych, nawet najtrudniejszych nawierzchniach. Gwarancją wysokiej klasy świadczonych usług są liczne certyfikaty ITB, PZH, ISCI. Skrupulatne wywiązywanie się z zamówień przekłada się na zadowolenie naszych klientów i trwałość umieszczonych folii.

Komfort

Folie okienne przeciwsłoneczne lustrzane zewnętrzne, dzięki ograniczaniu przenikania ciepła przez szyby okienne, stabilizują klimat wewnątrz pomieszczeń, są szczególnie doceniane latem, kiedy nagrzewanie wnętrz przez szyby okienne redukowane jest nawet o 80%. W takim samym stopniu minimalizowane jest oślepianie promieniami słonecznymi, szczególnie uciążliwe zimą, kiedy słońce jest bardzo nisko. Specjalne folie termoizolacyjne działają również zimą, obniżając straty ciepła o 30%. Nie trzeba więc już wymieniać okien, gdy szyby nie posiadają żądanych właściwości. Wystarczy zastosować folię lustrzaną lub folię przeciwsłoneczną selektywną która posiada wysoki współczynnik redukcji promieni podczerwonych IR odpowiadających za nagrzewanie pomieszczeń a jednocześnie nie zabierają światła w pomieszczeniach i są praktycznie niezauważalne na szybie.

Doskonały filtr

Niezależnie od pory roku, każdy z nas boryka się z uciążliwymi promieniami słonecznymi, które przeszkadzają na przykład w pracy na komputerze. Folie przeciwsłoneczne Sun & Glass Technik  można tak dobrać, aby niwelując problem oślepiania, jednocześnie zapewnić dopływ do wnętrza żądanej ilości naturalnego światła dziennego. Niezależnie od zabarwienia, wszystkie folie  w 99% redukują promieniowanie UV, odpowiedzialne za płowienie i blaknięcie. Dzięki temu nasze meble, dywany, parkiety, ściany czy zasłony pozostaną dłużej w niezmienionym stanie.

Bezpieczeństwo

Nieocenione w ochronie zdrowia i życia domowników, a także w zabezpieczeniu mienia. Zamontowane przez nas folie tworzą swoistą tarczę, chroniącą przed wtargnięciem do budynku, skutkami eksplozji czy wandalizmu. Potwierdzeniem skuteczności folii Antywłamaniowych jest ich wykorzystanie w placówkach dyplomatycznych i obiektach wojskowych na całym świecie. Jednym z zadań folii  antywłamaniowych jest zapobieganie rozpryskiwaniu się odłamków szkła po rozbiciu szyby.

Cecha ta jest bardzo istotna szczególnie w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko uderzenia w szybę, której pękniecie mogłoby spowodować poważne rany. Ważną zaletą folii antywłamaniowych jest fakt, że po naklejeniu na szybę nie jest widoczna dla potencjalnych włamywaczy. W przypadku rolet czy krat wie jak się ma przygotować do sforsowania zabezpieczenia. W przypadku folii występuje efekt zaskoczenia, który wydłuża czas potrzebny na włamanie i umożliwia szybsze wykrycie sprawcy.

Dekoracja

Folie okienne dekoracyjne matowe służą do ograniczenia swobodnego wglądu do pomieszczenia, jednocześnie zabezpieczając powierzchnie szklane przed niespodziewanym wtargnięciem na nie. Folie dekoracyjne matowe w niewielkim stopniu zaciemniają pomieszczenie jak również istnieje możliwość wycinania z nich dowolnego wzoru na indywidualne potrzeby nadając efekt dekoracji.